Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

OBAVIJEST o zatvaranju  Javnog poziva za dodjelu potpora u poljoprivredi Međimurske županije u 2024. godini za MJERU 8

Datum objave: 13. svibnja 2024.

Potpora za ulaganje u primarnu poljoprivrednu proizvodnju

S obzirom na planirana sredstva u proračunu Međimurske županije za 2024. godinu za dodjelu potpora za ulaganje u primarnu poljoprivrednu proizvodnju i broj zaprimljenih zahtjeva, dana 13.05.2024. godine, zatvara se Javni poziv za dodjelu potpora u poljoprivredi Međimurske županije u 2024. godini za MJERU 8. Potpora za ulaganje u primarnu poljoprivrednu proizvodnju.

Upravni odjel za gospodarstvo, poljoprivredu i turizam Međimurske županije

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content