POZIV za prethodnu provjeru znanja i sposobnosti kandidata za prijam u službu u Upravni odjel za zdravstvo i socijalnu zaštitu

Datum objave: 10. travnja 2024.

POVJERENSTVO ZA PROVOĐENJE JAVNOG NATJEČAJA
ZA PRIJAM U SLUŽBU U UPRAVNI ODJEL ZA ZDRAVSTVO
I SOCIJALNU SKRB

KLASA: 112-02/24-01/4
URBROJ:2109-12-24-09
Čakovec, 10. travnja 2024.

P O Z I V
ZA PRETHODNU PROVJERU ZNANJA I SPOSOBNOSTI KANDIDATA ZA PRIJAM U SLUŽBU U UPRAVNI ODJEL ZA ZDRAVSTVO I SOCIJALNU ZAŠTITU

Povjerenstvo za provođenje javnog natječaja poziva na prethodnu provjeru znanja i sposobnosti kandidate koji ispunjavaju formalne uvjete iz javnog natječaja za radno mjesto viši stručni suradnik za socijalnu skrb,

a koji je bio objavljen u Narodnim novinama broj 32 od 15. ožujka 2024. godine te na web stranicama Međimurske županije i oglasnoj ploči Upravnog odjela.

Prethodna provjera znanja i sposobnosti održat će se 18. travnja 2024. godine (četvrtak), u Maloj vijećnici Međimurske županije, Čakovec, Ruđera Boškovića 2, s početkom u 9,00 sati.

Intervju s kandidatima koji ostvare najmanje 50% bodova iz pisanog dijela testiranja, obavit će se isti dan.

Prethodna provjera znanja i sposobnosti provodi se s kandidatima koji ispunjavaju formalne uvjete iz javnog natječaja. Zbog zaštite osobnih podataka, kandidati će osobno biti obaviješteni putem e-pošte koju su naznačili u svojim prijavama na natječaj.

POVJERENSTVO ZA PROVOĐENJE JAVNOG NATJEČAJA