Odluka o poništenju dijela javnog natječaja

Datum objave: 14. prosinca 2023.

Klasa: 112-02/23-03/9
Urbr: 2109-09-23-15
Čakovec, 8. prosinca 2023.

Na temelju članka 24. stavka 5. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi („Narodne novine“ broj 86/08, 61/11, 4/18, i 112/19), službenica ovlaštena za obavljanje poslova pročelnika Upravnog odjela za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša Međimurske županije donosi

O D L U K U
O PONIŠTENJU DIJELA JAVNOG NATJEČAJA

1. Poništava se dio javnog natječaja za prijam u službu u Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša za radno mjesto višeg stručnog suradnika za prostorno uređenje – 2 izvršitelja na neodređeno vrijeme, uz probni rad od tri mjeseca, objavljen u „Narodnim novinama“ broj 134/23. od 8. studenog 2023. godine te na mrežnim stranicama Međimurske županije i to u dijelu koji se odnosi na broj izvršitelja, na način da se poništenje odnosi na 1 izvršitelja.

2. Protiv ove Odluke nije dopušteno podnošenje pravnih lijekova sukladno članku 24. stavku 5. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi.

3. Ova Odluka stupa na snagu danom donošenja, a objavit će se u  „Narodnim novinama“ i web stranici Međimurske županije.

SLUŽBENICA OVLAŠTENA ZA OBAVLJANJE POSLOVA PROČELNIKA

Slava Horvat, dipl. ing.