Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Sveti Nikola prvo je posjetio Međimursku županiju te s mališanima pošao na izlet božićnim vlakom

Datum objave: 2. prosinca 2023.

Božićni vlak nakrcan darovima dočekao je mališane, njihove roditelje, bake i djedove te ih u petak i subotu poveo u novu  adventsku avanturu. Međimurska županija i Rudi express@Međimurje-Bus on the move, organizirali su ovaj besplatan izlet za djecu te darivanje u vlaku, na radost mnoštvo mališana.

Božićni vlakić, osim darova, krio je još mnoga iznenađenja za male putnike čijem veselju nije bilo kraja kada su ih u kompoziciji dočekali vilenjaci te Sveti Nikola koji je mališanima podijelio darove!

Božićni vlak odvezao je djecu u Mursko Središće gdje su presjeli na Hop on Hop off bus te izlet nastavili do muzeja Cimper u razgledavanje multimedijskog postava posvećenog rudarstvu, nakon čega su se s lijepim uspomenama vratili kući.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content