Projekt Međimurske županije i Općine Nedelišće ZdrovjeFest okupio mnoštvo ljudi u dvorani Mesapa

Datum objave: 25. studenoga 2023.

S težnjom da se što veći broj ljudi usmjeri zdravom životu, kvalitetnoj prehrani te redovitom kretanju, u Nedelišću je održan festival sporta, zdravlja i zdrave hrane nazvan ZdrovjeFest, koji je u dvorani Mesapa u subotu okupio mnoštvo građana.

ZdrovjeFest više je od festivala kao dio projekta Općine Nedelišće i Međimurske županije usmjerenog u promoviranje zdravih životnih navika te vitalnosti kao nagrade za predanost takvom načinu života.

Organizirane su sportske aktivnosti za sve generacije, od nogometa, odbojke, košarke, kuglanja, badmintona, stolnog tenisa, boksa, karatea, gimnastike, te plesa, uz promoviranje zdrave prehrane te efikasnih načina stjecanja kondicije u užurbanom dnevnom ritmu današnjice koji ostavlja sve manje mjesta za posvećenost zdravlju.

Fotografije: Mario Golenko