Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

ODLUKA o isplati jednokratne financijske potpore redovnim učenicima srednjih škola za školsku godinu 2023./2024.

Datum objave: 21. studenoga 2023.

Na osnovi Odluke o dodjeli jednokratne financijske potpore redovnim učenicima srednjih škola za školsku godinu 2023./2024. (Službeni glasnik Međimurske županije br. 24/23) i Javnog poziva za podnošenje zahtjeva za isplatu jednokratne potpore redovnim učenicima srednjih škola u Republici Hrvatskoj koji se školuju izvan Međimurske županije, župan Međimurske županije, 17. studenoga 2023. godine donosi 

ODLUKU o isplati jednokratne financijske potpore redovnim učenicima srednjih škola za školsku godinu 2023./2024.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content