Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Sudjelujte u kreiranju proračuna, vaši su nam prijedlozi dragocjeni

Datum objave: 24. listopada 2023.

Međimurska županija i ove godine poziva građanke i građane na sudjelovanje u kreiranju novog proračuna Županije za 2024. godinu. Suradnjom ove vrste podupiru se načela transparentnosti  te se stvaraju preduvjeti za učinkovitije i inovativnije pružanje javnih usluga i u regionalnoj samoupravi. Međimurska županija okrenuta je potrebama svojih ljudi i sve su snage usmjerene na stvaranje učinkovitih mjera, potpora i načina koji pozitivno utječu na socijalnu i financijsku stabilnost naših građana, stoga su nam vaši prijedlozi dragocjeni.

Zainteresirani građani mogu ispuniti obrazac na mrežnim stranicama Međimurske županije te na taj način dostaviti svoje prijedloge. Obrazac je dostupan putem poveznice https://forms.gle/4gkqgdF1XpkP3mCc9

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content