Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

JAVNI POZIV za podnošenje zahtjeva za isplatu jednokratne potpore redovnim učenicima srednjih škola u Republici Hrvatskoj koji se školuju IZVAN Međimurske županije

Datum objave: 16. listopada 2023.

Temeljem Odluke o dodjeli jednokratne financijske potpore redovnim učenicima srednjih škola za školsku godinu 2023./2024. („Službeni glasnik Međimurske županije“ broj 24/23.), Upravni odjel za obrazovanje, kulturu i sport objavljuje

JAVNI POZIV
za podnošenje zahtjeva za isplatu jednokratne potpore redovnim učenicima srednjih škola u Republici Hrvatskoj koji se školuju izvan
Međimurske županije

I.

Jednokratna financijska potpora iznosi 50,00 EUR/ 376,73 HRK dodjeljuje se svim redovnim učenicima srednjih škola s prebivalištem na području Međimurske županije koji su u statusu redovnog učenika školske godine 2023./2024. upisani na bilo koju javnu srednjoškolsku ustanovu u Republici Hrvatskoj kojoj sjedište nije na području Međimurske županije.

II.

Postupak prijave moguće je pokrenuti isključivo na službenim mrežnim stranicama Međimurske županije www.medjimurska-zupanija.hr a dovršiti ga slijedom uputa na istoj stranici.

III.

Pravo na isplatu potpore učenici i njihovi roditelji ostvaruju unosom podataka u aplikacijski sustav uz učitavanje sljedeće dokumentacije:
1. originala potvrde srednjoškolske ustanove o upisu u školsku godinu 2023./2024. u statusu redovnog učenika ili odgovarajućeg elektroničkog zapisa iz sustava e-Građani- u PDF ili JPEG obliku
2. preslike važećih osobnih iskaznica ili elektroničkih zapisa o prebivalištu iz sustava e-Građani (za učenika i roditelja)- u PDF ili JPEG obliku

Prijavitelji će nakon unosa osobnih podataka i propisane dokumentacije te nakon što potvrde ispravnost unosa klikom na ikonu „Pošalji“, na adresu elektroničke pošte koju su naveli prilikom unosa podataka, zaprimiti generičku obavijest kako su podaci učitani u sustav i u fazi su provjere korektnosti.

IV.

Prijava i dokumentacija vezana uz ovaj poziv podnosi se isključivo predajom online obrasca ispod JAVNOG POZIVA do 31. listopada 2023. godine.
Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

V.

Dodatne informacije vezane za prijavu na JAVNI POZIV za podnošenje zahtjeva za isplatu jednokratne potpore redovnim učenicima srednjih škola u Republici Hrvatskoj koji se školuju izvan Međimurske županije moguće je dobiti na e-mail: srednja@medjimurska-zupanija.hr

VI.

Ovaj poziv i Odluka nalaze se na službenim mrežnim stranicama Međimurske županije www.medjimurska-zupanija.hr, gdje će biti objavljene i odluke o isplati sredstava.

KLASA: 402-06/23-03/52
URBROJ: 2109-08-23-1
Čakovec, 16.10.2022.

Upravni odjel za obrazovanje, kulturu i sport
Međimurske županije

Odluka o dodjeli jednokratne financijske potpore redovnim učenicima srednjih škola za šk.god. 2023-2024 (pdf)


Obrazac Prijave
VAŽNO:

 • molimo obratite pažnju prilikom unosa osobnih podataka, isti moraju biti točni te se trebaju podudarati sa podacima navedenima na potvrdi o prebivalištu i potvrdi o redovnom upisu;
 • adresa elektroničke pošte koju upišete u polje prijave mora biti ispravna, jer ćete na nju zaprimiti obavijest o podnijetoj prijavi;
 • ukoliko obavijest o podnijetoj prijavi ne zaprimite u vremenskom roku od sat vremena nakon unosa, molimo provjerite pretinac "neželjene pošte" ili slične pretince te provjerite da li ste upisali ispravnu adresu elektroničke pošte;

ISKLJUČIVO ZA UČENIKE KOJI SE ŠKOLUJU U OBRAZOVNIM INSTITUCIJAMA IZVAN MEĐIMURSKE ŽUPANIJE

  PODACI O UČENIKU:

  PODACI O RODITELJU ILI SKRBNIKU:


  ----

  ----

  ----
  Slanjem ove Prijave dajem izričitu suglasnost Međimurskoj županiji da može poduzimati sve radnje vezano na obradu i razmjenu mojih osobnih podataka navedenih u ovoj Prijavi, uključujući i podatake o osobnom identifikacijskom broju, a što obuhvaća pravo Međimurske županije na prikupljanje, čuvanje, organiziranje, uvid i prijenos osobnih podataka u svrhu Javnog poziva.

  homecrossmenuchevron-down
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content