Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Rekonstruirana kotlovnica u Gimnaziji Josipa Slavenskog Čakovec

Datum objave: 12. listopada 2023.

U Gimnaziji Josipa Slavenskog Čakovec okončana je obimna rekonstrukcija cjevovodnog sustava i toplovodne kotlovnice, uz dogradnju visokoučinkovitog kondenzacijskog kotla, te ugradnju izmjenjivača topline. U nizu radova dograđene su i  crpke za grijanje.

Obavljena su i testiranja sustava koja su pokazala besprijekoran rad, te Gimnazija sada koristi znatno učinkovitiji sustav centralnoga grijanja koji pridonosi i udobnosti boravka u školi.

Zahvaljujući novom sustavu Gimnazija kao i susjedna  Ekonomska i trgovačka škola, nakon desetljeća korištenja zajedničke kotlovnice, sada imaju zasebne, neovisne sustave grijanja.

U rekonstrukciju sustava centralnog grijanja, Međimurska županija uložila je više od 100.000 eura, te još jednoj školskoj zgradi dala novo ruho, višu razinu učinkovitog upravljanja energijom, te udobnost  učenicima i djelatnicima.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content