Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Humanitarni projekt Lions cluba Zrinski u subotu na Gradskim bazenima u Čakovcu

Datum objave: 1. lipnja 2023.

Ističući Međimursku županiju kao sredinu u kojoj se njeguje solidarnost, župan Međimurske županije Matija Posavec podržava humanitarni projekt Lions cluba Čakovec „Pogled na golf“, koji će se na Gradskim bazenima „Marija Ružić“ Čakovec održati u subotu, 3. lipnja 2023. od 10 do 16 sati. „Županija smo okrenuta svojim ljudima i njihovim potrebama, a osobitu pažnju posvećujemo modelima podrške najranjivijima u našoj zajednici. Humanitarni projekt Lions cluba Čakovec jedan je od primjera koji pokazuje kako cijelo Međimurje živi solidarnost“, ističe župan Matija Posavec.

Novac prikupljen kotizacijom sudionika minigolfa namijenjen je Udruzi za autizam Pogled koja niz godina okuplja djecu s poremećajima iz spektra autizma te njihove roditelje i senzibilizira javnost na njihove potrebe.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content