Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

OBAVIJEST o zatvaranju  Javnog poziva za MJERU 8. Potpora za ulaganje u primarnu poljoprivrednu proizvodnju

Datum objave: 10. svibnja 2023.

S obzirom na planirana sredstva u proračunu Međimurske županije za 2023. godinu za dodjelu potpora za ulaganje u primarnu poljoprivrednu proizvodnju i broj zaprimljenih zahtjeva, dana 10.05.2023. godine, zatvara se Javni poziv za dodjelu potpora u poljoprivredi Međimurske županije u 2023. godini za MJERU 8. potporu za ulaganje u primarnu poljoprivrednu proizvodnju.

Upravni odjel za gospodarstvo, poljoprivredu i turizam Međimurske županije

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content