JAVNI POZIV za dodjelu potpora turističkim događanjima u 2023. godini

Datum objave: 2. ožujka 2023.

Turistička zajednica Međimurske županije  objavila je javni poziv za dodjelu potpora turističkim događanjima u Međimurskoj županiji za 2023. godinu.

Novim potporama podržava se razvoj održivih turističkih aktivnosti  i društveno-odgovornog poslovanja u sektoru turizma i srodnim djelatnostima, te se pomaže razvijanje  sadržaja koji u konačnici rezultiraju povećanjem broja dolazaka i noćenja u destinaciji.

Mjere su također usmjerene i na razvoj sadržaja koji omogućavaju produljenje boravka gostiju u destinaciji, te povećanju ugostiteljskog i drugog turističkog prometa.

Ovaj paket mjera pridonosi i osnaživanju prepoznatljivosti Međimurja kao privlačne kontinentalne destinacije, s originalnim sadržajima.

Ukupan iznos sredstava koji je namijenjen za potpore prema ovom Javnom pozivu za 2023.g. iznos 40.000,00 eura.

Rok za dostavu kandidatura je 31. ožujka 2023., a dodatni podaci su na internetskim stranicama Turističke zajednice Međimurske županije.

Temeljem Programa rada  s  financijskim planom  Turističke zajednice Međimurske županije za 2022.g. TZMŽ objavljuje

DETALJI:

JAVNI POZIV za dodjelu potpora turističkim događanjima u 2023. godini (pdf)