Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

POZIV za prethodnu provjeru znanja i sposobnosti kandidata za radno mjesto višeg stručnog suradnika za upravljanje projektima i investicije u Upravnom odjelu za međunarodnu suradnju, upravljanje projektima i investicije

Datum objave: 15. veljače 2023.

POVJERENSTVO ZA PROVOĐENJE JAVNOG NATJEČAJA
ZA PRIJAM U SLUŽBU NA NEODREĐENO VRIJEME
- VIŠI STRUČNI SURADNIK ZA UPRAVLJANJE PROJEKTIMA
I INVESTICIJE
KLASA: 112-02/23-03/2
URBROJ: 2109-14-23-11
Čakovec, 15. veljače 2023.

P O Z I V
ZA PRETHODNU PROVJERU ZNANJA I SPOSOBNOSTI KANDIDATA ZA RADNO MJESTO VIŠEG STRUČNOG SURADNIKA ZA UPRAVLJANJE PROJEKTIMA I INVESTICIJE U UPRAVNOM ODJELU ZA MEĐUNARODNU SURADNJU, UPRAVLJANJE PROJEKTIMA I INVESTICIJE

Povjerenstvo za provođenje javnog natječaja poziva na testiranje kandidate koji ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja, za radno mjesto viši stručni suradnik za upravljanje projektima i investicije, a koji je bio objavljen u Narodnim novinama broj 12/23 od 1. veljače 2023. godine te na web stranici Međimurske županije.

Testiranje za predmetno radno mjesto održat će se 23. veljače 2023. godine (četvrtak), u Velikoj vijećnici Međimurske županije, Čakovec, Ruđera Boškovića 2, s početkom u 10,15 sati.

Intervju s kandidatima koji ostvare najmanje 50% bodova iz pisanog dijela testiranja, obavit će se isti dan.
Prethodna provjera znanja i sposobnosti provodi se s kandidatima koji ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja. Zbog zaštite osobnih podataka, kandidati će osobno biti obaviješteni putem e-pošte koju su naznačili u svojim prijavama na oglas.

POVJERENSTVO ZA PROVOĐENJE JAVNOG NATJEČAJA

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content