Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

POZIV za prethodnu provjeru znanja i sposobnosti kandidata za radno mjesto višeg stručnog suradnika za međunarodnu suradnju u Upravnom odjelu za međunarodnu suradnju, upravljanje projektima i investicije

Datum objave: 15. veljače 2023.

POVJERENSTVO ZA PROVOĐENJE OGLASA
ZA PRIJAM U SLUŽBU NA ODREĐENO VRIJEME
- VIŠI STRUČNI SURADNIK ZA MEĐUNARODNU
SURADNJU

KLASA: 112-02/23-03/3
URBROJ: 2109-14-23-12
Čakovec, 15. veljače 2023.

P O Z I V
ZA PRETHODNU PROVJERU ZNANJA I SPOSOBNOSTI KANDIDATA ZA RADNO MJESTO VIŠEG STRUČNOG SURADNIKA ZA MEĐUNARODNU SURADNJU U UPRAVNOM ODJELU ZA MEĐUNARODNU SURADNJU, UPRAVLJANJE PROJEKTIMA I INVESTICIJE

Povjerenstvo za provođenje oglasa poziva na testiranje kandidate koji ispunjavaju formalne uvjete iz oglasa, za radno mjesto viši stručni suradnik za međunarodnu suradnju, a koji je bio objavljen na stranicama HZZ – Burze rada od 1. veljače 2023. godine te na web stranici Međimurske županije.

Testiranje za predmetno radno mjesto održat će se 23. veljače 2023. godine (četvrtak), u Velikoj vijećnici Međimurske županije, Čakovec, Ruđera Boškovića 2, s početkom u 9,00 sati.

Intervju s kandidatima koji ostvare najmanje 50% bodova iz pisanog dijela testiranja, obavit će se isti dan.
Prethodna provjera znanja i sposobnosti provodi se s kandidatima koji ispunjavaju formalne uvjete iz oglasa. Zbog zaštite osobnih podataka, kandidati će osobno biti obaviješteni putem e-pošte koju su naznačili u svojim prijavama na oglas.

POVJERENSTVO ZA PROVOĐENJE OGLASA

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content