Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Božićna čestitka župana Međimurske županije Matije Posavca

Datum objave: 25. prosinca 2022.

"Drage Međimurke i Međimurci!

Zagrljeni blagdanskim ozračjem ulazimo u novi Božić s novom nadom i ojačani vjerom kao štitom od kušnji i bola. Posvetimo se tim dobrim mislima da nas osnaže za dane koji su pred nama i za izazove s kojima ćemo se morati nositi. Strepnje zaključajmo, a hrabrost i optimizam neka nam budu zvijezde vodilje.

Njegujmo i dalje božićni duh u srcima kako bismo uvijek bili spremni pomoći ljudima u nevolji, kako bismo im prilazili bez zadrške i pružali podršku. To je vrlina koja živi među našim ljudima. I marljivost Međimuraca je nadaleko znana, a s njome ćemo sigurno do sljedećeg Božića otići još dalje u razvoju kojim prednjačimo u našoj zemlji. Na rezultate naše marljivosti budimo ponosni te nastavimo zajedno graditi i raditi na boljitku naše zajednice.

Vama i vašim najdražima od srca želim blagoslovljen Božić uz obilje obiteljske topline i mira.“

ŽUPAN            
Matija Posavec 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content