Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

OBAVIJEST o zatvaranju Javnog poziva za MJERU 7. Potpora za ulaganje u preradu poljoprivrednih proizvoda

Datum objave: 25. studenoga 2022.

S obzirom na planirana sredstva u proračunu Međimurske županije za 2022. godinu za dodjelu potpora za ulaganje u preradu poljoprivrednih proizvoda i broj zaprimljenih zahtjeva, dana 24.11.2022. godine zatvara se Javni poziv za dodjelu potpora u poljoprivredi Međimurske županije u 2022. godini za MJERU 7. Potpora za ulaganje u preradu poljoprivrednih proizvoda.

Upravni odjel za gospodarstvo, poljoprivredu i turizam Međimurske županije

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content