Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Seminar i prezentacija u Metalskoj jezgri

Datum objave: 21. studenoga 2022.

Razvojno-edukacijski centar za metalsku industriju Međimurske županije - Metalska jezgra Čakovec – s međimurskom tvrtkom Pfeifer-tti organizira seminar uz prezentaciju i primjenu alata za glodanje visokih performansi  u srijedu, 23. studenoga od 12:00. Skup će se održati u Metalskoj jezgri (Ulica bana Josipa Jelačića 22 D, Čakovec).

Tvrtka soorganizator skupa vodeća je u Hrvatskoj u prodaji alata za obradu metala. Uz Pfeifer-tti predstavit će se i tvrtke M.A. Ford Europe, priznati u dizajnu i proizvodnji alata te švicarski proizvođač vrhunskih sustava za držanje alata Rego-Fix.

Sudjelovanje je besplatno uz prethodnu najavu u Metalskoj jezgri putem kontakt obrasca, broja telefona 040 499 415 ili putem e-adrese info@metalskajezgra.hr.

Više informacija na POVEZNICA

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content