Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 5. kolovoza 2022.

Datum objave: 5. kolovoza 2022.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u protekla 24 sata nema evidentiranih pozitivnih nalaza na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji. Brzim antigenskim testiranjem potvrđeno je 11 pozitivnih nalaza na SARS-CoV-2. Iz drugih županija javljeno je da je PCR-om dokazan SARS-Cov-2 kod 1 osoba s prebivalištem/boravištem u Međimurskoj županiji.

U protekla 24 sata oporavile su se 92 osobe. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 495. 

U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirano je 24 pacijenata pozitivnih na SARS-CoV-2 virus. U protekla 24 sata hospitalizirana su 3 pacijenta, otpuštene je 5 osoba. Preminula je ženska osoba stara 92 godine.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content