Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 31. srpnja 2022.

Datum objave: 31. srpnja 2022.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u protekla 24 sata obrađeno je 106 uzoraka, od čega je evidentirano 75 pozitivna nalaza na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji, što je 70,7% pozitivnih od broja testiranih.

U protekla 24 sata oporavilo 115 osoba. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 734. Do danas je u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda za javno zdravstvo uzeto 129 163 uzoraka, ne računajući testiranja naših građana u drugim ustanovama unutar i izvan Međimurske županije.

U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirana su 23 pacijenta pozitivna na SARS-CoV-2 virus. U protekla 24 sata hospitalizirana su 2 pacijenta, otpuštena je 1 osoba, Nema preminulih osoba.

Cijepljenje se provodi petkom od 12 do 14 sati u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije i od 14 do 17 sati u trijaži Županijske bolnice Čakovec.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content