Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

22. Lov na labuđe pero okupio rekordnih 17 ekipa

Datum objave: 4. srpnja 2022.

Nautički klub "Labud" Prelog i ove je godine organizirao tradicionalno natjecanje u drvenim čamcima "Lov na labuđe pero" na prostoru Sportsko rekreacijske zone Marina u Prelogu. Velik broj posjetitelja tijekom vikenda uživao je u sportskim aktivnostima, prekrasnoj prirodi koja okružuje Marinu, glazbi te ponudi jela i pića, a donje Međimurje ponovno je pokazalo sve svoje čari i turističke potencijale.

Na 22. Lovu na labuđe pero natjecalo se rekordnih 17 ekipa, a pobjedu su drugu godinu za redom odnijeli Branko Ivančić i Miroslav Horvat. Manifestaciji su nazočili župan Međimurske županije Matija Posavec i gradonačelnik Grada Preloga Ljubomir Kolarek.

Foto: Sudio VIPRO

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content