Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

JAVNI POZIV za dodjelu jednokratne financijske potpore redovnim studentima za akademsku godinu 2021./2022.

Datum objave: 1. ožujka 2022.

Temeljem Odluke o dodjeli jednokratne financijske potpore redovnim studentima za akademsku godinu 2021./2022. („Službeni glasnik Međimurske županije“ broj 2/22.), Upravni odjel za obrazovanje i kulturu raspisuje

JAVNI POZIV
za dodjelu jednokratne financijske potpore redovnim studentima za akademsku godinu 2021./2022.

I.

Jednokratna financijska potpora iznosi 800 kuna, dodjeljuje se svim redovnim studentima s prebivalištem na području Međimurske županije koji su u statusu redovnog studenta akademske godine 2021./2022. upisani na bilo koju javnu visokoškolsku ustanovu u Republici Hrvatskoj, Europskoj uniji ili u inozemstvu te pod istim uvjetima i onima koji su upisani na privatne visokoškolske ustanove s pravom javnosti.

II.

Postupak prijave moguće je pokrenuti isključivo na službenim mrežnim stranicama Međimurske županije www.medjimurska-zupanija.hr klikom na link https://jednokratne-potpore.epa.hr a dovršiti ga slijedom uputa na istoj stranici.

III.

Pravo na isplatu potpore studenti ostvaruju prijavom na javni poziv uz dostavu sljedeće dokumentacije:
1. ispisane i vlastoručno potpisane prijave primljene elektroničkom poštom
2. originala potvrde visokoškolske ustanove o upisu u akademsku godinu 2021./2022. u statusu redovnog studenta ili odgovarajućeg elektroničkog zapisa iz sustava e-Građani
3. preslike osobne iskaznice važeće 24. veljače 2022. ili elektroničkog zapisa o prebivalištu iz sustava e-Građani

IV.

Dokumentacija vezana uz prijavu šalje se isključivo poštom na adresu: Međimurska županija, Upravni odjel za obrazovanje i kulturu, Ruđera Boškovića 2, Čakovec, s naznakom „Prijava za dodjelu jednokratne potpore studentima“ do 31. ožujka 2022. godine. Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

V.

Ovaj poziv, Odluka i link za prijavu nalaze se na službenim mrežnim stranicama Međimurske županije www.medjimurska-zupanija.hr, gdje će biti objavljene i odluke o isplati sredstava.

Upravni odjel za obrazovanje i kulturu Međimurske županije
Čakovec, 1. ožujka 2022.

KLASA: 402-06/22-03/11
URBROJ: 2109-08-22-1

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content