Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

5. prosinca - Međunarodni dan volontera

Datum objave: 5. prosinca 2021.

Opća skupština Ujedinjenih naroda 1985. godine proglasila je 5. prosinca Međunarodnim danom volontera s ciljem da se sve aktivnosti volontera i njihov dobrovoljni rad učine vidljivim na lokalnoj, nacionalnoj i međunarodnoj razini te da se građanima približi dobrobit i vrijednost volontiranja za društvo, ali i prikažu primjeri pojedinaca koji su volontiranje uspjeli uklopiti u svoju svakodnevicu. 

Mala grupa ljudi može napraviti veliku, pozitivnu promjenu u svijetu. Zato svima vama koji kroz godinu pokrećete promjene u našem društvu, pomažete potrebitima, čuvate, štitite, nesebično odvajate svoje vrijeme i činite našu zajednicu boljom - od srca kažemo VELIKO HVALA. Obilježavanjem Međunarodnog dana volontera želimo podsjetiti kako svaki novi dan donosi priliku da kroz volontiranje pokrenemo pozitivne promjene. Ono što čini posebnim naše volontere, djela su kojima ostavljaju trag dobrote.
 
Svim volonterkama i volonterima želimo sretan Međunarodni dan volontera!
Djeca iz Međimurja učit će u Newtonovim sobama u Centru LORI, zahvaljujući sporazumu Međimurske županije i Ludbrega
Stotinu darovitih informatičara i IT stručnjaka u Međimurju  okupila Zimska škola informatike
Danas je rođendan Muzeja Međimurja Čakovec, čuvara kulturno-povijesnog blaga našega kraja
Međimurska županija podržava daljnje aktivnosti Centra za pomoć u kući, osnažujući podršku starijim i nemoćnim sugrađanima
Župan Matija Posavec čestitao europskom viceprvaku i najboljem junioru svijeta Svenu Strahiji
Objavljen poziv za turističke manifestacije i dodijeljeni certifikati za postignuća u održivom turizmu
RJEŠENJE o potrebi postupka prethodne ocjene prihvatljivnosti zahvata za ekološku mrežu - Pošumljavanje Donja Dubrava
Javni poziv za podnošenje zahtjeva za dodjelu dara u naravi u obliku poklon bona hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata s područja MŽ
JAVNI NATJEČAJ za sufinanciranje programa i projekata udruga u području zaštite prava potrošača, zdravstvene i socijalne zaštite, brige o djeci i mladima te ljudskih prava, demokratizacije i razvoja civilnog društva u 2024.
Međimurska županija objavila Javni natječaj za su/financiranje programa i projekata udruga koji su od interesa za Međimursku županiju u području zaštite prava potrošača, zdravstvene i socijalne zaštite, brige o djeci i mladima te ljudskih prava, demokratizacije i razvoja civilnog društva u 2024. godini
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content