Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

5. prosinca - Međunarodni dan volontera

Datum objave: 5. prosinca 2021.

Opća skupština Ujedinjenih naroda 1985. godine proglasila je 5. prosinca Međunarodnim danom volontera s ciljem da se sve aktivnosti volontera i njihov dobrovoljni rad učine vidljivim na lokalnoj, nacionalnoj i međunarodnoj razini te da se građanima približi dobrobit i vrijednost volontiranja za društvo, ali i prikažu primjeri pojedinaca koji su volontiranje uspjeli uklopiti u svoju svakodnevicu. 

Mala grupa ljudi može napraviti veliku, pozitivnu promjenu u svijetu. Zato svima vama koji kroz godinu pokrećete promjene u našem društvu, pomažete potrebitima, čuvate, štitite, nesebično odvajate svoje vrijeme i činite našu zajednicu boljom - od srca kažemo VELIKO HVALA. Obilježavanjem Međunarodnog dana volontera želimo podsjetiti kako svaki novi dan donosi priliku da kroz volontiranje pokrenemo pozitivne promjene. Ono što čini posebnim naše volontere, djela su kojima ostavljaju trag dobrote.
 
Svim volonterkama i volonterima želimo sretan Međunarodni dan volontera!
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content