Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

S ciljem poticanja ženskog poduzetništva održana prva konferencija za poduzetnice u Čakovcu u organizaciji Women in Adria

Datum objave: 12. studenoga 2021.

U organizaciji Women in Adria održana je prva konferenciju za poduzetnice u Čakovcu s ciljem da se educira, umreži i pokrene dijalog s lokalnim vlastima o specifičnostima ženskog poduzetništva i mogućnostima potpore. Događaj je bio namijenjen iskusnim poduzetnicama i ženama koje su na početku poslovanja.
Women in Adria brand je za ambiciozne žene: poduzetnice, korporativne žene, žene koje žele ostvariti uspješnu karijeru na bilo kojem polju. Želja im je inspirirati, informirati i povezati žene, a sudionici konferencije imali su priliku čuti informacije o mogućnostima financiranja poduzeća u postcovid razdoblju, Marijana Staneković održala je predavanje o  certifikacijskom brendingu, Magdalena Kovačić o tome što je žig, što se njime štiti, postupak zaštite u Hrvatskoj, Europi i na svjetskoj razini te što je važno prilikom odabira/stvaranja žigova. Branka Novosel održala je predavanje o vještini zvanoj "mindfulness" koja pomaže pri upravljanju mislima i osjećajima te u stresnim situacijama. Svoju poslovnu priču ispričala je međimurska poduzetnica i dizajnerica interijera Dunja Franjić Bubek, a održana je i panel rasprava na temu "Žensko poduzetništvo u postcovid razdoblju" koju je moderirala Ivana Matić. Sudionici panela bili su zamjenik župana Međimurske županije Josip Grivec te poduzetnice Petra Mesarić Horvat iz tvrtke IM-COMP d.o.o. i Jasna Škiljan, vlasnica Vile Sunčica. Konferenciji su nazočili i gradonačelnica Grada Čakovca Ljerka Cividini i pročelnik Upravnog odjela za gospodarstvo, poljoprivredu i turizam Međimurske županije Darko Radanović.


 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content