Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Na 2. humanitarnoj utrci „Totovec run“ prikupljeno više od 6000 kuna za Udrugu oboljelih od leukemije i limfoma

Datum objave: 9. listopada 2021.

Više od 100 trkača ovu prohladnu subotu sudjelovalo je u 2. humanitarnoj utrci „Totovec run“ organiziranoj povodom Svjetskog dana duševnog zdravlja. Kao i prošle godine Mjesni odbor Totovec u suradnji s Udrugom žena Totovčice Totovec, DVD-om Totovec i Odbojkaškim klubom Totovec zaslužan je za organizaciju utrke, a sav prihod dobiven od kotizacije usmjeren je u dobrotvorne svrhe Udruzi oboljelih od leukemije i limfoma Čakovec koja pomaže oboljelima u kupnji lijekova, terapija i medicinskih pomagala. Zahvaljujući velikom odazivu trkača, ali i mnogih koji su uplatili kotizaciju a nisu trčali prikupljeno je više od 6000 kn. Predsjednik Udruge oboljelih od leukemije i limfoma Emil Vibović uputio je veliku zahvalu svima koji su se uključili u humanitarnu akciju te pokazali sportski duh i humanost.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content