-2.1 °C
1031.0 hPa
77 %

Na 2. humanitarnoj utrci „Totovec run“ prikupljeno više od 6000 kuna za Udrugu oboljelih od leukemije i limfoma

Datum objave: 9. listopada 2021.

Više od 100 trkača ovu prohladnu subotu sudjelovalo je u 2. humanitarnoj utrci „Totovec run“ organiziranoj povodom Svjetskog dana duševnog zdravlja. Kao i prošle godine Mjesni odbor Totovec u suradnji s Udrugom žena Totovčice Totovec, DVD-om Totovec i Odbojkaškim klubom Totovec zaslužan je za organizaciju utrke, a sav prihod dobiven od kotizacije usmjeren je u dobrotvorne svrhe Udruzi oboljelih od leukemije i limfoma Čakovec koja pomaže oboljelima u kupnji lijekova, terapija i medicinskih pomagala. Zahvaljujući velikom odazivu trkača, ali i mnogih koji su uplatili kotizaciju a nisu trčali prikupljeno je više od 6000 kn. Predsjednik Udruge oboljelih od leukemije i limfoma Emil Vibović uputio je veliku zahvalu svima koji su se uključili u humanitarnu akciju te pokazali sportski duh i humanost.

Nikad veći broj programa povodom Noći muzeja u Međimurju, u manifestaciju se po prvi puta uključili Riznica Međimurja, Centar dr. Rudolf Steiner i Ekomuzej Međimurje malo
Kad se slože međimurske ruke – investicijom vrijednom 4 milijuna kuna u rekordnom roku rekonstruiran Odjel abdominalne i dječje kirurgije Županijske bolnice Čakovec na radost djelatnika te velikih i malih pacijenata
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 28. siječnja 2022. - Sutra od 9:00 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije
Šef Misije Veleposlanstva Australije Andrea Biggi u radnom posjetu pohvalio potencijal Međimurja
27. siječnja – Međunarodni dan sjećanja na žrtve holokausta
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 27. siječnja 2022.
Međimurska županija podržava sve projekte s ciljem razvoja Donje Dubrave
Karatisti Karate kluba Globus među najboljima u svijetu
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 26. siječnja 2022.
Županijska bolnica Čakovec uspješna nastavna baza studentima medicine, župan Posavec – ovu priliku iskoristit ćemo da pokažemo kvalitetu zdravstvenog sustava u Međimurju i zadržimo liječnike u našoj županiji
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content