Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Online radionica o sufinanciranju energetske obnove obiteljskih kuća

Datum objave: 7. listopada 2021.

Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost  poziva zainteresirane građane da se uključe u online radionicu o Javnom pozivu za sufinanciranje energetske obnove obiteljskih kuća. Na radionici će djelatnici Fonda objasniti uvjete prijave na javni poziv za energetsku obnovu obiteljskih kuća i pomoći im oko eventualnih upita vezanih uz njihove prijave.
Radionica će se održati putem platforme Zoom, u subotu, 9. listopada  2021. u 10 sati. Prijava na radionicu je obavezna i to putem linka https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_9DLtqnGeSJyS4RhUBdR7nQ

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content