Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 02. listopada 2021.

Datum objave: 2. listopada 2021.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u protekla 24 sata obrađeno je 157 uzoraka, od čega je evidentirano 23 pozitivnih nalaza na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji, što je 14,6% pozitivnih od broja testiranih.
U protekla 24 sata oporavilo se 27 osoba. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 202. Do danas je u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda za javno zdravstvo uzeto 69 339 uzorka, ne računajući testiranja naših građana u drugim ustanovama unutar i izvan Međimurske županije.
U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirana su 22 pacijenta pozitivna na SARS-CoV-2 virus. U protekla 24 sata hospitaliziran je 1 pacijent, otpuštena su 2 pacijenta, nema pacijenata na invazivnoj respiraciji i nema preminulih osoba.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content