Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 16. srpnja 2021.

Datum objave: 16. srpnja 2021.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u protekla 24 sata PCR metodom obrađena su 52 uzorka, od čega je evidentiran 1 pozitivan nalaz na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji, što je 1,9%.
Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 15. U protekla 24 sata oporavile su se 2 osobe.
U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirano je 9 pacijenata pozitivnih na SARS-CoV-2 virus. U protekla 24 sata nema hospitaliziranih pacijenata, otpuštena su 2 pacijenta, a na invazivnoj respiraciji nema pacijenata. U protekla 24 sata nema preminulih osoba.
Ovog tjedna udio pozitivnih osoba u broju testiranja iznosi 2,9%. 7-dnevna incidencija u Međimurskoj županiji na testiranja PCR metodom iznosi 11 pozitivnih na 100 000 stanovnika, dok 14-dnevna incidencija iznosi 21.
Svi oni koji se žele cijepiti mogu to učiniti bez prethodne najave svaki radni dan od 9 do 13 sati u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije i od 13 do 18 sati u trijažnoj garaži Županijske bolnice Čakovec.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content