Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 09. srpnja 2021. - U Međimurju cijepljeno 50% stanovništva starijih od 18 godina

Datum objave: 9. srpnja 2021.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u protekla 24 sata PCR metodom obrađeno je 57 uzoraka, od čega nema pozitivnih nalaza na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji.
Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 22. U protekla 24 sata oporavile su se 2 osobe.
U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirano je 15 pacijenata pozitivnih na SARS-CoV-2 virus. U protekla 24 sata hospitaliziran je 1 pacijent, nema otpuštenih pacijenata, niti pacijenata na invazivnoj respiraciji. U protekla 24 sata nema preminulih osoba.
Tijekom jučerašnjeg dana cijepljeno je 2 330 osoba, od čega 392 osobe prvom dozom i 1 932 osobe drugom dozom. Tako je s današnjim danom s barem jednom dozom ukupno cijepljeno 43 940 osoba, što iznosi 39,94% ukupnog stanovništva i 50,04% stanovništva Međimurske županije starijeg od 18 godina.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content