Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za utorak, 29. lipnja 2021. - Na 105 uzoraka evidentiran 1 pozitivan nalaz

Datum objave: 29. lipnja 2021.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u protekla 24 sata obrađeno je 105 uzoraka, od čega je evidentiran 1 pozitivan nalaz na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji, što je 0,9 % pozitivnih od broja testiranih.
U protekla 24 sata oporavilo se 6 osoba. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 23. Do danas je u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda za javno zdravstvo uzeto 62 084 uzoraka, ne računajući testiranja naših građana u drugim ustanovama unutar i izvan Međimurske županije.
U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirano je 17 pacijenata pozitivnih na SARS-CoV-2 virus. U protekla 24 sata hospitalizirana su 3 pacijenta, otpuštena su 2 pacijenta, a na invazivnoj respiraciji nema pacijenata. U protekla 24 sata nema preminulih osoba.
Prema mjestu prebivališta u periodu od 21.06.2021. do 27.06.2021. godine, 6 je oboljelih osoba na području grada Čakovca, 2 na području grada Mursko Središća, 2 općine Donji Kraljevec, 2 općine Mala Subotica, 3 općine Nedelišće, 2 općine Pribislavec, 4 općine Selnica, 2 općine Sveti Juraj i 1 općine Šenkovec, dok ovaj tjedan nema pozitivnih slučajeva u gradu Prelogu, općinama Belica, Dekanovec, Domašinec, Donja Dubrava, Donji Vidovec, Goričan, Gornji Mihaljevec, Kotoriba, Orehovica, Podturen, Strahoninec, Sveta Marija, Sveti Martin na Muri, Vratišinec i Štrigova.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content