Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 26. lipnja 2021. - U protekla 24 sata svega 2 pozitivna nalaza

Datum objave: 26. lipnja 2021.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u protekla 24 sata obrađeno je 75 uzoraka, od čega su evidentirana 2 pozitivna nalaza na SARS-CoV-2 virus, što je 2,6 % pozitivnih od broja testiranih.
U protekla 24 sata oporavilo se 9 osoba. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 37.
U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirano je 16 pacijenata pozitivnih na SARS-CoV-2 virus. U protekla 24 sata hospitalizirana su 4 pacijenta, otpuštenih pacijenata nema, a nema ni pacijenta na invazivnoj respiraciji. U protekla 24 sata nema preminulih osoba.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content