Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za utorak, 22. lipnja 2021. - Na 112 uzoraka evidentirana 2 pozitivna nalaza

Datum objave: 22. lipnja 2021.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u protekla 24 sata obrađeno je 112 uzoraka, od čega su evidentirana 2 pozitivna nalaza na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji, što je 1,7 % pozitivnih od broja testiranih.
U protekla 24 sata oporavilo se 10 osoba. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 42. Do danas je u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda za javno zdravstvo uzeto 61 562 uzoraka, ne računajući testiranja naših građana u drugim ustanovama unutar i izvan Međimurske županije.
U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirano je 12 pacijenata pozitivnih na SARS-CoV-2 virus. U protekla 24 sata hospitaliziran je 1 pacijent, otpuštena su 2 pacijenta, a na invazivnoj respiraciji nema pacijenata. U protekla 24 sata nema preminulih osoba.
Prema mjestu prebivališta u periodu od 14.06.2021. do 20.06.2021. godine, 32 je oboljele osobe na području grada Čakovca, 1 na području grada Mursko Središća, 1 općine Belica, 1 općine Donji Kraljevec, 1 općine Mala Subotica, 2 općine Pribislavec, 3 općine Selnica, 1 općine Strahoninec, 1 općine Sveti Juraj na Bregu, 2 općine Sveti Martin na Muri, dok ovaj tjedan nema pozitivnih slučajeva u gradu Prelogu, općinama Dekanovec, Domašinec, Donja Dubrava, Donji Vidovec, Goričan, Gornji Mihaljevec, Kotoriba, Nedelišće, Orehovica, Podturen, Sveta Marija, Vratišinec, Šenkovec i Štrigova.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content