Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 03. lipnja 2021.

Datum objave: 3. lipnja 2021.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u protekla 24 sata obrađen je 141 uzorak, od čega je evidentirano 19 pozitivnih nalaza na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji, što je 13,4 % pozitivnih od broja testiranih.
U protekla 24 sata oporavilo se 9 osoba. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 166. Do danas je u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda za javno zdravstvo uzeto 59 771 uzoraka, ne računajući testiranja naših građana u drugim ustanovama unutar i izvan Međimurske županije.
U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirano je 29 pacijenata pozitivnih na SARS-CoV-2 virus. U protekla 24 sata hospitaliziran je 1 pacijent, otpušteno je 9 pacijenata, a na invazivnoj respiraciji nema pacijenata. U protekla 24 sata nema preminulih osoba.
Tijekom jučerašnjeg dana u Međimurju je cijepljeno 1 403 osoba. Barem jednom dozom do sada je cijepljeno 39 161 osoba, što je 44,6 % stanovništva starijeg od 18 godina.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content