Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za ponedjeljak, 17. svibnja 2021.

Datum objave: 17. svibnja 2021.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u protekla 24 sata obrađena su 3 uzorka, od toga su svi negativni.
Brzim antigenskim testiranjem utvrđena su 3 pozitivna slučaja. U protekla 24 sata oporavilo se 49 osoba. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 343. Do danas je u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda za javno zdravstvo uzeto 57 136 uzoraka, ne računajući testiranja naših građana u drugim ustanovama unutar i izvan Međimurske županije.
U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirano je 72 pacijenata pozitivnih na SARS-CoV-2 virus. U protekla 24 sata hospitaliziran je 1 pacijent, otpuštena su 3 pacijenta, dok su 3 pacijenta na invazivnoj respiraciji. U protekla 24 sata nema preminulih osoba.
Od 25. veljače 2020. godine kada je zabilježen prvi slučaj zaraze u Hrvatskoj, do danas je u Međimurskoj županiji zabilježeno 15 477 oboljelih, dok se oporavilo 14 852 osobe.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content