Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

MEĐIMURJE TAK TE IMAM RAD – Danas na HRT-u pogledajte prekrasan koncert sopranistice Marije Vidović i Varaždinskog komornog orkestra održan povodom Dana Međimurske županije

Datum objave: 16. svibnja 2021.

Danas u 19 sati na programu HTV2 pogledajte koncert Marije Vidović uz pratnju Varaždinskog komornog orkestra pod ravnanjem Matije Fortuna. Koncertom koji je održan u atriju Staroga grada u Čakovcu povodom Dana Međimurske županije pod nazivom "Međimurje, tak imam te rad", ova sjajna sopranistica promovirala je ujedno i svoj album na kojem se nalaze izvedene skladbe, a koje slave Međimurje i međimursku popevku, njezinu ljepotu, raskoš i potencijal. Izvrsni aranžmani Alexa Pashkova, isto takva izvedba Varaždinskog komornog orkestra te maestralna Marija Vidović zasigurno će vas oduševiti, pa ne propustite današnji koncert.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content