Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Međimursko pivo ocijenjeno najboljim na londonskom natjecanju

Datum objave: 13. travnja 2021.
Pivovari Međimurski Lepi Dečki na četvrtom je izdanju jednog od najvažnijih pivskih natjecanja London Beer Competition osvojila tri srebrne i jednu zlatnu medalju te nagradu u kategoriji za najbolje pivo s obzirom na cijenu i kvalitetu. Na natjecanje su se prijavili sa svojim Međimurskim, Čakovečkim, Regočem i Hyperbolom. London Beer Competitionu pivo ocijenjuje prema tri kriterija, to su kvaliteta, cijena i ambalaža, stoga iznimno veseli što je prepoznata kvaliteta međimurske pivovare.
 
 
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content