Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-1.6 °C
1029.0 hPa
70 %

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 28. ožujka 2021.

Datum objave: 28. ožujka 2021.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije u protekla 24 sata obrađeno je 270 uzoraka, od čega je evidentirano 34 pozitivnih nalaza na SARS-CoV-2 virus u Međimurskoj županiji, što je 12,59% pozitivnih od broja testiranih. U protekla 24 sata oporavilo se 14 osoba. Broj pozitivnih osoba u Međimurskoj županiji na današnji dan je 231.
Do danas je u mikrobiološkom laboratoriju Zavoda za javno zdravstvo uzeto 46 366 uzoraka, ne računajući testiranja naših građana u drugim ustanovama unutar i izvan Međimurske županije.
U Županijskoj bolnici Čakovec hospitalizirana su 33 pacijenata pozitivna na SARS-CoV-2 virus, od toga dva nova prijema unutar 24 sata, a jedan pacijent je na invazivnoj respiraciji. U protekla 24 sata nema preminulih osoba. 
U nedjelju, 21. ožujka 2021.godine 7-dnevna incidencija u Međimurskoj županiji iznosi 179 pozitivnih na 100 000 stanovnika, odnosno 192 pozitivnih ako se ubroji dijagnostika na temelju kliničke slike i brzi antigenski testovi. U proteklih 7 dana PCR metodom testirano je 1 337 osoba, od čega ih je 197 pozitivnih, te je postotak pozitivnih u odnosu na broj testiranja 14,73 %.

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content