Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

ODLUKA o poništenju oglasa za prijam u službu na određeno vrijeme - računovodstveni referent

Datum objave: 25. ožujka 2021.

KLASA: 12-03/21-03/1
URBROJ: 2109/1-03-21-17
Čakovec, 24. ožujka 2021.
Na temelju članka 24. stavak 5. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi („Narodne novine“ broj 86/06, 61/11, 4/18 i 112/19) pročelnica Upravnog odjela za poslove župana Međimurske županije donosi
O D L U K U
o poništenju oglasa za prijam u službu na određeno vrijeme
I.
Poništava se oglas za prijam u službu na određeno vrijeme u Upravni odjel za poslove župana Međimurske županije, na radno mjesto računovodstveni referent za materijalno poslovanje i blagajnu, objavljen na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje – Burze rada, 21. siječnja 2021. godine.
II.
Protiv ove Odluke nije dopušteno podnošenje pravnih lijekova.
III.
Ova Odluka bit će objavljena na službenim web stranicama Međimurske županije i dostavljena svim kandidatima prijavljenim na oglas, a stupa na snagu danom donošenja.
PROČELNICA
Anita Strniščak, dipl. ing.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content