Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

JAVNI POZIV za dodjelu jednokratne financijske potpore redovnim studentima za akademsku godinu 2020./2021.

Datum objave: 15. veljače 2021.

Temeljem Odluke o dodjeli jednokratne financijske potpore redovnim studentima za akademsku godinu 2020./2021. („Službeni glasnik Međimurske županije“ broj 3/21.), Upravni odjel za obrazovanje i kulturu raspisuje

JAVNI POZIV
za dodjelu jednokratne financijske potpore redovnim studentima za akademsku godinu 2020./2021.

I.
Jednokratna financijska potpora iznosi 600 kuna, dodjeljuje se svim redovnim studentima s prebivalištem na području Međimurske županije koji su u statusu redovnog studenta akademske godine 2020./2021. upisani na bilo koju javnu visokoškolsku ustanovu u Republici Hrvatskoj, Europskoj uniji ili u inozemstvu te pod istim uvjetima i onima koji su upisani na privatne visokoškolske ustanove s pravom javnosti.
II.
Postupak prijave moguće je pokrenuti isključivo na službenim mrežnim stranicama Međimurske županije www.medjimurska-zupanija.hr klikom na link https://jednokratne-potpore.epa.hr a dovršiti ga slijedom uputa na istoj stranici.
III.
Pravo na isplatu potpore studenti ostvaruju prijavom na javni poziv uz dostavu sljedeće dokumentacije:
1. ispisane i vlastoručno potpisane prijave primljene elektroničkom poštom
2. originala potvrde visokoškolske ustanove o upisu u akademsku godinu 2020./2021. u statusu redovnog studenta ili odgovarajućeg elektroničkog zapisa iz sustava e-Građani
3. preslike osobne iskaznice važeće 11. veljače 2021. ili elektroničkog zapisa o prebivalištu iz sustava e-Građani
IV.
Dokumentacija vezana uz prijavu šalje se isključivo poštom na adresu: Međimurska županija, Upravni odjel za obrazovanje i kulturu, Ruđera Boškovića 2, Čakovec, s naznakom „Prijava za dodjelu jednokratne potpore studentima“ a prima od 15. veljače 2021. do 15. ožujka 2021. godine. Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.
V.
Ovaj poziv, Odluka i link za prijavu nalaze se na službenim mrežnim stranicama Međimurske županije www.medjimurska-zupanija.hr, gdje će biti objavljene i odluke o isplati sredstava.
KLASA: 402-08/21-03/13
URBROJ: 2109/1-08-21-1
Upravni odjel za obrazovanje i kulturu Međimurske županije
Čakovec, 15. veljače 2021.
Odluka o dodjeli jednokratne financijske potpore redovnim studentima za akademsku godinu 2020-2021 - 11.02.2021.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content