Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Rođena prva beba u 2021. godini u Međimurskoj županiji

Datum objave: 3. siječnja 2021.

Danas nešto iza podneva u Županijskoj bolnici Čakovec rođena je prva ovogodišnja beba u Međimurskoj županiji dječak  je rođen u 12:13 sati, a ponosni roditelji su Danijela Ignac i Renato Bogdan. Hrabroj mami Danijeli ovo je treće dijete.
Dječak je težak 3370 grama i dug 50 cm, a porod je prošao u najboljem redu – istaknula je dežurna liječnica Damira Reich, dr. med. spec. ginekologije i opstetricije, koja je zajedno sa svojim timom primalja Zadravec Jelenom i Valpatić Tanjom porodila dječaka.
Beba i mama se dobro osjećaju, a iako se zbog epidemioloških mjera nije moglo posjetiti rodilište, čestitke roditeljima uputio je župan Međimurske županije Matija Posavec prigodnim željama i poklonom. „Čestitam roditeljima na dječaku i želim mu puno zdravlja, radosti i sreće svakog dana u životu. Zahvaljujem i cijelom timu Službe za ginekologiju, porodništvo i neonatologiju, dežurnim liječnicima, sestrama i primaljama koji pokazuju neizmjernu ljudskost prema pacijenticama jer su upravo oni dio velikog trenutka rađanja novog života i stvaranja najljepših obiteljskih priča.“
Čestitke prvoj rođenoj bebi u Međimurju, roditeljima i cijeloj obitelji.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content