Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Fotografija Miroslave Novak Hranjec uvrštena u kalendar DHMZ-a

Datum objave: 24. prosinca 2020.

Treću godinu za redom fotografija Miroslave Novak Hranjec uvrštena je u kalendar Državnog hidrometeorološkog zavoda za 2021. godinu. Naša poznata fotografkinja prijavila se fotografijom „Zrcalni oblaci“ na natječaj za najbolju meteorološku fotografijom svjetske meteorološke organizacije, a među 200 prijavljenih fotografija hrvatskih autora, zahvaljujući Miroslavi predstavit će se djelić ljepote međimurske prirode. Podsjetimo, njena fotografija „Dvije duge u Međimurju“ bila je pobjednička fotografija u izboru za svjetski meteorološki kalendar prošle godine.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content