Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-0.8 °C
1019.0 hPa
49 %

Objavljen poziv za podnošenje zahtjeva za isplatu jednokratne potpore redovnim učenicima srednjih škola u Hrvatskoj koji se školuju izvan Međimurja

Datum objave: 13. listopada 2020.

Međimurska županija donacijom od 300 kuna pomaže svakom međimurskom srednjoškolcu u nabavci radnih materijala i pribora potrebnih za izvođenje nastavnih programa. Učenicima koji pohađaju srednju školu na području Međimurske županije novac će isplatiti škole, a za učenike s prebivalištem u Međimurskoj županiji koji se školuju negdje drugdje u Republici Hrvatskoj objavljen je javni poziv na mrežnim stranicama Županije.
Jednokratna financijska potpora dodjeljuje se svim redovnim učenicima srednjih škola s prebivalištem na području Međimurske županije koji su u statusu redovnog učenika školske godine 2020./2021. upisani na bilo koju javnu srednjoškolsku ustanovu u Republici Hrvatskoj kojoj sjedište nije na području Međimurske županije. Postupak prijave moguće je pokrenuti isključivo na službenim mrežnim stranicama Međimurske županije, a potrebno je dostaviti sljedeću dokumentaciju: ispisane i vlastoručno potpisane prijave primljene elektroničkom poštom, original potvrde srednjoškolske ustanove o upisu u školsku godinu 2020./2021. u statusu redovnog učenika ili odgovarajućeg elektroničkog zapisa iz sustava e-Građani, preslike osobnih iskaznica važećih na dan 1. rujna 2020. ili elektroničkih zapisa o prebivalištu iz sustava e-Građani (za učenika i roditelja) te preslike računa za nabavku školskih radnih materijala i pribora.
Prijave za jednokratne financijske potpore otvorene su do 30. listopada 2020. godine na sljedećem linku: https://medjimurska-zupanija.hr/2020/10/12/javni-poziv-za-podnosenje-zahtjeva-za-isplatu-jednokratne-potpore-redovnim-ucenicima-srednjih-skola-u-republici-hrvatskoj-koji-se-skoluju-izvan-medimurske-zupanije-2/

Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
Međimurska županija u 2021. godini za poljoprivredu izdvojila gotovo 4 milijuna, od toga 1,7 milijuna za potpore male vrijednosti poljoprivrednicima
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content