Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Objavljen poziv za podnošenje zahtjeva za isplatu jednokratne potpore redovnim učenicima srednjih škola u Hrvatskoj koji se školuju izvan Međimurja

Datum objave: 13. listopada 2020.

Međimurska županija donacijom od 300 kuna pomaže svakom međimurskom srednjoškolcu u nabavci radnih materijala i pribora potrebnih za izvođenje nastavnih programa. Učenicima koji pohađaju srednju školu na području Međimurske županije novac će isplatiti škole, a za učenike s prebivalištem u Međimurskoj županiji koji se školuju negdje drugdje u Republici Hrvatskoj objavljen je javni poziv na mrežnim stranicama Županije.
Jednokratna financijska potpora dodjeljuje se svim redovnim učenicima srednjih škola s prebivalištem na području Međimurske županije koji su u statusu redovnog učenika školske godine 2020./2021. upisani na bilo koju javnu srednjoškolsku ustanovu u Republici Hrvatskoj kojoj sjedište nije na području Međimurske županije. Postupak prijave moguće je pokrenuti isključivo na službenim mrežnim stranicama Međimurske županije, a potrebno je dostaviti sljedeću dokumentaciju: ispisane i vlastoručno potpisane prijave primljene elektroničkom poštom, original potvrde srednjoškolske ustanove o upisu u školsku godinu 2020./2021. u statusu redovnog učenika ili odgovarajućeg elektroničkog zapisa iz sustava e-Građani, preslike osobnih iskaznica važećih na dan 1. rujna 2020. ili elektroničkih zapisa o prebivalištu iz sustava e-Građani (za učenika i roditelja) te preslike računa za nabavku školskih radnih materijala i pribora.
Prijave za jednokratne financijske potpore otvorene su do 30. listopada 2020. godine na sljedećem linku: https://medjimurska-zupanija.hr/2020/10/12/javni-poziv-za-podnosenje-zahtjeva-za-isplatu-jednokratne-potpore-redovnim-ucenicima-srednjih-skola-u-republici-hrvatskoj-koji-se-skoluju-izvan-medimurske-zupanije-2/

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content