Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost objavio je popis građana od kojih su zaprimljeni zahtjevi za sufinanciranje na Javni poziv za sufinanciranje korištenja OIE za proizvodnju električne energije u kućanstvima za vlastitu potrošnju 2020.

Podsjećamo, poziv je objavljen 29. lipnja 2020. godine na mrežnoj stranici Fonda, otvoren za zaprimanje prijava na mrežnoj platformi Fonda 24. kolovoza 2020. godine u 9:00 i privremeno je zatvoren.

Popis građanima od kojih su zaprimljeni zahtjevi za sufinanciranje nalazi se u dokumentima ovog članka. Zaprimljeni zahtjev ne podrazumijeva odobrenje sufinanciranja od strane Fonda. Finalni popis korisnika sredstava bit će dostupan nakon obrade svih zaprimljenih zahtjeva.

https://www.menea.hr/wp-content/uploads/2020/10/popis_gradana_prijavljenih_za_sufinanciranje_koristenja_oie_za_proizvodnju_elektricne_energije_u_kucanstvima_za_vlastitu_potrosnju_v1.pdf

Preuzeto sa službene stranice Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost.