Otvoren natječaj „Razvoj malog i srednjeg poduzetništva i obrta na područjima naseljenim pripadnicima nacionalnih manjina“

Datum objave: 12. svibnja 2020.

Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta objavilo je natječaj „Razvoj malog i srednjeg poduzetništva i obrta na područjima naseljenim pripadnicima nacionalnih manjina“ koji je namijenjen poduzetnicima koji djeluju u prve četiri skupine prema indeksu razvijenosti i s udjelom više od 5 % pripadnika nacionalnih manjina u stanovništvu.
Iz Međimurske županije to su poduzetnici koji djeluju na području općina Orehovica, Podturen, Mala Subotica i Kotoriba.
Više o natječaju na: https://www.mingo.hr/page/objava-otvorenog-javnog-poziva-za-program-razvoj-malog-i-srednjeg-poduzetnistva-i-obrta-na-podrucjima-naseljenim-pripadnicima-nacionalnih-manjina-za-2