Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Izvješće o tržištu nekretnina za područje Međimurske županije za 2019. godinu

Datum objave: 3. travnja 2020.

Upravni odjel za Skupštinu i pravne poslove u suradnji sa Upravnim odjelom za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša Međimurske županije, sukladno Zakonu o procjeni vrijednosti nekretnina („Narodne novine“ broj 78/15),  izradio je Izvješće o tržištu nekretnina za područje Međimurske županije za 2019.godinu, na koje izvješće je Zajedničko Procjeniteljsko povjerenstvo Međimurske županije i Grada Čakovca na 19. Sjednici održanoj elektroničkim putem izdalo suglasnost.
PRILOG:

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content