Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

JAVNI POZIV za dodjelu jednokratne financijske potpore redovnim studentima za akademsku godinu 2019./2020.

Datum objave: 10. veljače 2020.

Temeljem Odluke o dodjeli jednokratne financijske potpore redovnim studentima za akademsku godinu 2019./2020. („Službeni glasnik Međimurske županije“ broj 2/20.), Upravni odjel za obrazovanje i kulturu raspisuje

JAVNI POZIV za dodjelu jednokratne financijske potpore redovnim studentima za akademsku godinu 2019./2020.

I.

Jednokratna financijska potpora iznosi 600 kuna, dodjeljuje se svim redovnim studentima s prebivalištem na području Međimurske županije koji su u statusu redovnog studenta akademske godine 2019./2020. upisani na bilo koju javnu visokoškolsku ustanovu u Republici Hrvatskoj, Europskoj uniji ili u inozemstvu te pod istim uvjetima i onima koji su upisani na privatne visokoškolske ustanove s pravom javnosti.

II.

Postupak prijave moguće je pokrenuti isključivo na službenim mrežnim stranicama Međimurske županije www.medjimurska-zupanija.hr klikom na link: http://jednokratne-potpore.epa.hr , a dovršiti ga slijedom uputa na istoj stranici.

III.

Pravo na isplatu potpore studenti ostvaruju prijavom na javni poziv uz dostavu sljedeće dokumentacije:
1. ispisane i vlastoručno potpisane prijave primljene elektroničkom poštom
2. originala potvrde visokoškolske ustanove o upisu u akademsku godinu 2019./2020. u statusu redovnog studenta ili odgovarajućeg elektroničkog zapisa iz sustava e-Građani
3. preslike osobne iskaznice važeće 6. veljače 2020. ili elektroničkog zapisa o prebivalištu iz sustava e-Građani

IV.

Dokumentacija vezana uz prijavu šalje se isključivo poštom na adresu: Međimurska županija, Upravni odjel za obrazovanje i kulturu, Ruđera Boškovića 2, Čakovec, s naznakom „Prijava za dodjelu jednokratne potpore studentima“ a prima od 10. veljače 2020. do 10. ožujka 2020. godine. Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

V.

Ovaj poziv, Odluka i link za prijavu nalaze se na službenim mrežnim stranicama Međimurske županije www.medjimurska-zupanija.hr, gdje će biti objavljene i odluke o isplati sredstava.
KLASA: 402-08/20-03/6 
URBROJ: 2109/1-08-20-1
Čakovec, 10. veljače 2020.
Upravni odjel za obrazovanje i kulturu Međimurske županije

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content