Europska regija sporta 2022.
Visit Međimurje

MENEA raspisala natječaj za radno mjesto Stručni suradnik za energetiku

Datum objave: 16. siječnja 2020.

Agencija traži ambiciozne i motivirane djelatnike za timski rad u poticajnom okruženju na domaćim i međunarodnim projektima te raspisuje natječaj za radno mjesto:
Stručni suradnik za energetiku – 1 izvršitelj (m/ž), određeno vrijeme uz probni rok
Opis posla:
– izrada projektnih prijedloga te provođenje projekata obnovljivih izvora energije i energetske učinkovitosti u okviru domaćih i međunarodnih programa;
– koordinacija stručnih suradnika i ostalih dionika kod pripreme i provedbe infrastrukturnih projekata, sudjelovanje na koordinacijskim sastancima, upravljanje projektima;
– pružanje savjetodavnih usluga i izrada tehničkih rješenja krajnjim korisnicima kod pripreme i provedbe energetskih projekata;
– izrada analiza, investicijskih studija i studija izvodljivosti, idejnih rješenja, projektnih zadataka, strateških i planskih dokumenata;
– sudjelovanje na sastancima, skupovima i konferencijama u Hrvatskoj i inozemstvu te prezentiranje relevantnih stručnih tema drugim sudionicima;
– ostali poslovi prema uputama direktora.
Uvjeti:
– viša ili visoka stručna sprema (VŠS/VSS), univ.bacc.ing./dipl.ing./mag.ing. strojarstva, građevine, elektrotehnike ili druge odgovarajuće tehničke struke;
– minimalno 1 godina radnog iskustva s time da će prednost pri odabiru imati:
                  – kandidati s VSS te završenim usmjerenjima i iskustvom u području energetike,
                  – kandidati s iskustvom u provedbi nacionalnih i EU projekata;
– odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu, prednost dodatni strani jezici;
– odlična informatička pismenost (MS Office paket, poželjno CAD i energetski programski alati);
– visoki stupanj motivacije i ustrajnost u postizanju zadanih ciljeva;
– organiziranost, komunikacijske i prezentacijske vještine;
– sklonost timskom radu i savjesno ispunjavanje radnih zadataka;
– posjedovanje vozačke dozvole B kategorije;
– upućenost u važeće zakonodavstvo iz područja energetike na nacionalnoj i EU razini te osnove nacionalnih i EU programa financiranja.
Kandidati trebaju priložiti sljedeće dokumente:
– životopis;
– dokaz o stručnoj spremi (neovjerena preslika);
– dokaz o državljanstvu RH (neovjerena preslika);
– dokaz o radnom stažu (elektronički zapis – potvrda o podacima evidentiranima u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje);
– preslika vozačke dozvole;
– ispunjenu i potpisanu suglasnost za obradu osobnih podataka u sklopu natječaja za zapošljavanje.*
*Suglasnost za obradu osobnih podataka u sklopu natječaja za zapošljavanje je dostupna putem službenih stranica Agencije (O nama – Zaštita osobnih podataka) na adresi www.menea.hr.
Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.
Prijave s potrebnom dokumentacijom i dokazima o ispunjavanju propisanih uvjeta podnose se pisanim putem na adresu Međimurska energetska agencija d.o.o., Bana Josipa Jelačića 22, 40 000 Čakovec (s naznakom „Natječaj za radno mjesto“) ili e-mailom na adresu nina.jurinic@menea.hr (predmet „Natječaj za radno mjesto“) najkasnije do 31. siječnja 2020. godine do 12:00 sati.
Međimurska energetska agencija d.o.o. zadržava pravo ne izvršiti izbor po raspisanom natječaju te isti poništiti.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content