Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Županijska bolnica Čakovec među prvima u Hrvatskoj ima besplatni Internet!

Datum objave: 2. siječnja 2020.

Županijska bolnica Čakovec među prvima u Hrvatskoj završila je jedinstven infrastrukturni projekt bežičnog povezivanja i umrežavanja svih bolničkih djelatnosti. Primarni cilj navedenog projekta je intenzivno ulaganje u ljudski potencijal i u modernizaciju zdravstvenog sustava.
Zahvaljujući provedenom projektu svi korisnici polikliničkih i stacionarnih zdravstvenih usluga, ali i svi djelatnici  Županijske bolnice Čakovec mogu potpuni besplatno koristiti Internet za osobne potrebe.
Za spajanje na otvoreni Internet potrebno je koristiti mrežu: bolnica gosti te lozinku: Internet.
Posebno nas veseli da je uz besplatni Internet u Županijskoj bolnici Čakovec, započelo i testiranje najsuvremenijeg i jedinstvenog sustava vođenja vizite u Hrvatskoj – eVizita, čime ustanova predvodi informatičke trendove i najavljuje dodatni niz novih projekata.
 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content