Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Više od 200 plesačica i plesača iz Hrvatske, Mađarske i Slovenije nastupilo na Međunarodnom natjecanju u standardnim i latinsko američkim plesovima u dvorani Graditeljske škole Čakovec

Datum objave: 15. prosinca 2019.

Plesni klub D&D pod vodstvom Davora Marčetića i Branke Bartol, licenciranih voditelja plesa i profesionalnog plesnog para koji i danas aktivno rade na plesnim projektima, edukacijama i nastupima,  organizator je Međunarodnog natjecanja u standardnim i latinsko američkim plesovima. U subotu, 14. prosinca 2019. godine u dvorani Graditeljske škole Čakovec okupilo se preko 200 natjecateljica i natjecatelja svih dobnih skupina, iz svih krajeva Hrvatske te susjedne Slovenije i Mađarske. Brojni su ljubitelji plesa uživali u cjelodnevnom plesnom programu koji definitivno spada u ono najbolje što Hrvatski športski plesni savez kao krovna organizacija može ponuditi.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content