Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

2. Međunarodno natjecanje u standardnim i latinsko američkim plesovima - Plesni spektakl - Međimurje pleše 2019.

Datum objave: 13. prosinca 2019.

Plesni klub D&D pod vodstvom Davora Marčetića i Branke Bartol, licenciranih voditelja plesa i profesionalnog plesnog para koji i danas aktivno rade na plesnim projektima, edukacijama i nastupima, ponovo je organizator Međunarodnog natjecanja u standardnim i latinsko američkim plesovima koje će se u subotu, 14. prosinca 2019. godine održati u dvorani Graditeljske škole Čakovec. Pilot natjecanje počinje u 10 sati, a u 19 sati predviđeno je svečano otvorenje natjecanja. Uz vrhunske parove iz Hrvatske i okolnih zemalja, organizatori pripremaju i bogati show program, stoga se pozivaju stanovnici Međimurske županije da svojim dolaskom pruže potporu natjecateljima i uživaju u ljepotama plesnih pokreta. Djeca do 6 godina imaju besplatan ulaz - dok je za sve ostale ulaznica 40 kuna.
 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content