Međimurje Europska regija sporta za 2022.
0.3 °C
1032.0 hPa
85 %

Moto klub Metalni racing team iz Goričana viceprvak Hrvatske u moto ubrzanju i najbolje organizirani klub u Hrvatskoj

Datum objave: 27. studenoga 2019.

Moto klub Metalni racing team iz Goričana viceprvak je Hrvatske u moto ubrzanju, sportskoj disciplini pri Hrvatskom motociklističkom savezu. Nagradu su primili članovi kluba s predsjednikom Markom Horvatom na svečanoj dodjeli nagrada prvenstva Hrvatske u pojedinačnoj, klupskoj i timskoj konkurenciji za 2019. godini koja je održana u Slavonskom Brodu u organizaciji Hrvatskog motociklističkog saveza i Moto kluba BROD.
Goričanski moto klub uz titulu viceprvaka Hrvatske ima i prvaka države Kristijana Šnura (klasa serije Open), dva viceprvaka Marko Horvat – Metalni (klasa pro Open) i Dragan Duvančić (klasa pro 600) te jedno treće mjesto koje je osvojio Daniel Posavec (klasa serija 600).
Moto klub Metalni Racing Team primio je i nagradu Hrvatskog motociklističkog saveza za najbolje organizirani klub, na što su iznimno ponosni. Uz dodjelu nagrada, svečanost je bila prilika za prijateljsko druženje klubova koji su „žarili i palili“ pistama diljem Hrvatske, ali i za pripreme povodom nove natjecateljske godine.  

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 23. siječnja 2022. - Tijekom vikenda cijepljeno 485 osoba
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content